دانشگاه صنایع و معادن ایران با همکاری شرکت آسکوتک و آکادمی مدیریت آلمان برگزار می کند

"دوره مدیریت زنجیره تامین و بازدید از کارخانه خودرو سازی فولکس واگن آلمان"

 

درباره دوره:

 این برنامه به مدت 5 روز برنامه ریزی شده است که 4 روز آموزش و یک روز بازدید از کارخانه فولکس واگن آلمان در نظر گرفته شده است.دوره آموزشی در نزدیکی شهر هانوفر آلمان و در کاخ 600 ساله شهرسله برگزار می گردد.
برنامه تربیت مدیر،توسعه استراتژیک سازمانها، افزایش پتانسیل تجاری شرکت ها، توسعه منابع از طریق ایجاد ارتباطات گسترده از دیگر فعالیت های آکادمی ملی مدیریت آلمان می باشد. این آکادمی در سال 1989 تاسیس شده و تاکنون هزاران مدیر از سرار سر دنیا در این آکادمی دوره دیده اند.
شرکت فولکس واگن بزگترین تولید کننده خودرو در جهان در شهر ولفسبورگ در شمال آلمان بوده و با قدمت 79 ساله (تاسیس1937) و با بیش از 100 کارخانه تولیدی در 27 کشور جهان ، تولید کننده برندهای خودرو همچون بوگاتی، لامبورگینی، پورشه، آئودی، بنتلی و اسکودا می باشد.
مزایای حضور در دوره
از مزایای حضور در این برنامه یادگیری و مجهز شدن به جدیدترین ابزار ها و تکنیک های مدیریت، بازدید از بزرگترین کارخانه خودرو سازی جهان، حضور در دوره آموزشی با سخنرانی برترین اساتید مدیریت آلمان، تحول فرهنگ و نگرش مدیریتی و ارتقا مهارتها به بهترین و بالاترین سطح ممکن، اخذ مدرک از آکادمی ملی مدیریت المان و اخذ ویزای شینگن از کشور آلمان می باشد.
سرفصل ها و زمان بندی دوره
سرفصل ها و زمان بندی دوره آموزشی مدیریت زنجیره تامین و بازدید از کارخانه فولکس واگن آلمان و رزومه اساتید پیوست می باشد
محل اقامت
برای اقامت شرکت کنندگان در شهر سله، هتل3 ستاره inter city hotelدر نظر گرفته شده است که فاصله بسیار کمی با محل آموزش دارد. برای هر فرد یک اتاق مجزا در نظر گرفته شده است.
هزینه برگزاری دوره
هزینه در نظر گرفته شده برای این برنامه )براساس حضور حد اقل 15 نفر  (برای هر نفر4250 (چهار هزار و دویست و پنجاه) یورو می باشد که شامل موارد زیر می گردد:

·         هزینه استادان دوره آموزشی

·         هزینه کلیه منابع آموزشی ارائه شده

·         هزینه اخذ ویزا

·         هزینه بیمه مسافرتی

·         هزینه اقامت شرکت کنندگان در هتل

·         هزینه صبحانه، نهار و شام شرکت کنندگان برای 5 وعده

·         هزینه حمل و نقل از فرودگاه تا هتل در آلمان و بالعکس
توجه

1.        هزینه شامل بلیط هواپیما نمی باشد

2.        از این میزان 20 درصد به عنوان پیش پرداخت، 40 درصد پس از ارسال دعوت نامه و گرفتن وقت از سفارت آلمان و 40 درصد باقیمانده پس از تحویل اصل ویزا و گذرنامه شرکت کنندگان به دانشگاه صنایع و معادن پرداخت خواهد شد

3.        در صورت انصراف هر یک از شرکت کنندگان ، کلیه هزینه های انجام شده تا آن مرحله بعلاوه 20% کسر خواهد شدو مابقی به ایشان مسترد می گردد.

4.        این دانشگاه هیچگونهه مسئولیتی در قبال عدم صدور ویزا از سوی سفارت آلمان برای افراد معرفی شده ندارد.

( مسئول برگزاری: محسن عامری   شماره تماس:  24-22804519   داخلی 108)

 

5.00 1
  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 1
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1395/08/15
  • تعداد مشاهده : 4922 بار