آخرین اخبار

انعقاد تفاهم نامه همکاری های متقابل بین شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران و دانشگاه صنایع و معادن ایران

در روز شنبه مورخ 1398/09/02 تفاهم‌نامه همکاریهای متقابل بین شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج. ا.ایران و دانشگاه صنایع و معادن ایران منعقد گردید.

ادامه خبر

اعلام آمادگی یونیدو برای توسعه همکاری های صنعتی با ایران

قبادیان گفت: ایران از ظرفیت های بسیاری در حوزه های مختلف نظیر منابع انسانی، منابع طبیعی، و زیرساخت ها برخوردار است.

ادامه خبر

رویکرد وزیر صنعت در پیگیری واحدهای صنعتی در آستانه تعطیلی، عالی و خرسند کننده است

رهبر معظم انقلاب در دیدار با دانش‌ آموزان و دانشجویان:

رویکرد وزیر صنعت در پیگیری واحدهای صنعتی در آستانه تعطیلی، عالی و خرسند کننده است/ سایر مسئولان نیز رویکرد وزیر صنعت را پیگیری کنند

رهبر معظم انقلاب در دیدار با دانش‌ آموزان و دانشجویان ضمن تمجید از رویکرد وزیر صنعت در پیگیری واحدهای صنعتی در آستانه تعطیلی از سایر مسئولان نیز خواستند رویکرد وزیر صنعت را پیگیری کنند.

ادامه خبر

اعلام امادگی ایران برای ارائه ظرفیت ها و فرصت های اقتصادی خود به سایر کشورها از طریق یونیدو

دکتر قبادیان، معاون وزیر صنعت، معدن و‌ تجارت و سرپرست دانشگاه صنایع و معادن ایران با تشریح وضعیت اقتصادی و حوزه صنعت در کشورمان در طی برگزاری هجدهمین کنفرانس عمومی سازمان توسعه صنعتی سازمان ملل (یونیدو)، اظهار نمود ایران از قابلیت ها و ظرفیت های بسیاری در حوزه های مختلف نظیر منابع انسانی، منابع طبیعی، و زیرساخت ها برخوردار است.

ادامه خبر

دانشگاه‌ها خود را به سمت فعالیت‌های مرتبط با انقلاب صنعتی چهارم سوق دهند

مشاور اجرایی معاون آموزش و فناوری صنعت، معدن و تجارت گفت: برای پیوستن به انقلاب صنعتی چهارم که دنیا در حال حرکت به سمت آن است، آموزش، پژوهش و فناوری در دانشگاه‌ها باید به سمت فعالیت‌های مرتبط با این انقلاب حرکت کنند.
ادامه خبر

بسته علمی برای اجرای پروژه های اقتصاد مقاومتی در استان فارس مهیا می شود

در نشست مشترک معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت  با معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور، معاون وزیر کشور خواستار همکاری وزارت صمت در زمینه عارضه یابی و شناسایی صنایع پیشرو و بالقوه استان های فارس و سیستان و بلوچستان شد
ادامه خبر

نشست بررسی تغییر الگوی آموزشی دانشگاه صنایع و معادن برگزار شد

نشست بررسی تغییر الگوی آموزشی دانشگاه صنایع و معادن با حضور معاونان آموزشی وزارتخانه های صمت و علوم، تحقیقات وفناوری ومسئولان دانشگاه های آلمانی برگزار شد.
ادامه خبرno picture

تمدید حکم سرپرستی جناب آقای دکتر قبادیان در دانشگاه صنایع و معادن ایران(16-04-1398)

حکم سرپرستی جناب آقای دکتر قبادیان با اهداف توسعه ای در دانشگاه صنایع و معادن ایران  و با امضای وزیر محترم صمت جناب آقای دکتر رحمانی تمدید گردید.
ادامه خبر